Plebiscyt o tytuł „Złotego Inżyniera 2022”

Plebiscyt „Złoty Inżynier” organizowany przez redakcję „Przeglądu Technicznego” cieszy się nie słabnącą popularnością już od 29 lat.

Wśród kandydatów do tytułu „Złoty Inżynier 2022” znaleźli się wybitni twórcy techniki zarówno naukowcy, jak i praktycy – menedżerowie, nauczyciele i działacze ruchu stowarzyszeniowego. Wywodzą się z tradycyjnych oraz najnowszych dziedzin techniki, przyczyniając się do ich rozwoju – a co szczególnie ważne – z poszanowaniem środowiska naturalnego.. Wśród tegorocznych kandydatów są osoby zajmujące się nowymi technologami, robotyką i automatyką oraz zrównoważonym rozwojem.

Tradycyjnie, przypominamy także sylwetki kandydatów z lat ubiegłych, którzy od czasu pierwszej nominacji odnieśli kolejne sukcesy zawodowe i dołożyli swoje cegiełki do rozwoju i promocji techniki.

Zapraszamy Państwa do głosowania w 29. Plebiscycie „Złoty Inżynier”. Głosowanie trwa do 20 stycznia 2023 r. Liczymy na Państwa głosy oraz na spotkanie podczas tradycyjnej gali „Złotego Inżyniera” na początku marca 2023 r.

Głosowanie zostało zakończone